Więc tak... Mamy mózgowców, siatkarza, żeglarza, pływaka, pajaców i klub Super Świnek ^^
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
GRUPA TRZECIA - TWOJE TEMATY
»
WOLNOŚĆ SŁOWA ^^
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
sasetka01
14.07.2007 20:48:25
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
5731
Od: 2007-7-13
O nareszcie grupa gdzie możemy o wszystkim klikać może ktos wreszcie ma pomysł jak przekonać naszego cudownego wychowawce :/ na wycieczke kilkudniową ??
danio_inperator
14.07.2007 23:48:54
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Trzcianka
Posty:
17
#
5811
Od: 2007-7-13
Dać mu łapówke.
Zosia
15.07.2007 10:34:40
Grupa:
Użytkownik
Posty:
53
#
5824
Od: 2007-7-13
Najpierw to się muszą zgodzić rodzice...Niestety.
sasetka01
15.07.2007 10:51:55
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
5832
Od: 2007-7-13
Moi rodzice są na tak oczywiście. Tylko trzeba jakiegos normalnego opiekuna zabrać...Ma ktoś pomysł ??
Zosia
15.07.2007 11:07:40
Grupa:
Użytkownik
Posty:
53
#
5836
Od: 2007-7-13
Żaden rodzic nie będzie chciał pojechać...
sasetka01
15.07.2007 12:02:10
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
5848
Od: 2007-7-13
No bo w tym roku nawet mama Moniki nie chce jechac a ona zawsze chciała.... A z takimi wariatami jak Krótki to ja też bym sie bała pojechać
Zosia
15.07.2007 19:46:48
Grupa:
Użytkownik
Posty:
53
#
5908
Od: 2007-7-13
Ale on się boi z nami pojechać... Założyłabym się, że Czempion zgubiłby się w pierwszy dzień.
sasetka01
15.07.2007 22:27:43
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
5982
Od: 2007-7-13
No to wszystko przez chłopaków!!Czemu my dziewczyny musimy przez nich cierpieć?
sasetka01
16.07.2007 12:41:56
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
6050
Od: 2007-7-13
No może ty akurat nie Damian ale inni tak ....
Zosia
16.07.2007 16:21:04
Grupa:
Użytkownik
Posty:
53
#
6097
Od: 2007-7-13
Noo... Raz się z tobą zgodzę Idiotosetko. NP. taki Czempion czy Emil. Ale czasem jest z nimi wesoło :-D
sasetka01
16.07.2007 18:56:23
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
6125
Od: 2007-7-13
przepraszam do kogo sie zwracasz
?
Zosia
17.07.2007 09:11:19
Grupa:
Użytkownik
Posty:
53
#
6175
Od: 2007-7-13
Chyba napisałam Idiotosetko, prawda? To chyba jasne, że do ciebie
Monisia2009
18.07.2007 17:47:06
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Trzcianka
Posty:
62
#
6301
Od: 2007-7-14
oj napewno wszyscy dojrzeja i jak bedziemy sie zachowywaac na lekcji to pan zrozumie ze juz CHŁOPACY dojrzeli!!
Monisia2009
29.07.2007 16:32:00
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Trzcianka
Posty:
62
#
7217
Od: 2007-7-14
no wlasnie
sasetka01
07.10.2007 12:38:43
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
14121
Od: 2007-7-13
Nie widze3 efektów .... Ktos likwiduje te forum czy nie ? :/
sasetka01
25.10.2007 20:12:53
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
20281
Od: 2007-7-13
Co z tym forum Kwasiborski miał racje froum jest do bani nikt nic nie klika
danio_inperator
07.11.2007 17:04:16
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Trzcianka
Posty:
17
#
24465
Od: 2007-7-13
Po imienu się mówi
sasetka01
08.11.2007 20:10:47
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
24816
Od: 2007-7-13
No właśnie naucz sie tego
Monisia2009
07.04.2008 13:36:48
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Trzcianka
Posty:
62
#
95988
Od: 2007-7-14
Krótki przestan sie wszystkic czepiac i przestan z tym pustakiem!
sasetka01
07.04.2008 15:44:06
Grupa:
Użytkownik
Posty:
74
#
96061
Od: 2007-7-13
Tak Moni$iu ! x)
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
GRUPA TRZECIA - TWOJE TEMATY
»
WOLNOŚĆ SŁOWA ^^
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny