Więc tak... Mamy mózgowców, siatkarza, żeglarza, pływaka, pajaców i klub Super Świnek ^^

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » GRUPA TRZECIA - TWOJE TEMATY » WOLNOŚĆ SŁOWA ^^

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wolność słowa ^^

Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
  
sasetka01
14.07.2007 20:48:25
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #5731
Od: 2007-7-13
O nareszcie grupa gdzie możemy o wszystkim klikać może ktos wreszcie ma pomysł jak przekonać naszego cudownego wychowawce :/ na wycieczke kilkudniową ??
  
danio_inperator
14.07.2007 23:48:54
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 17 #5811
Od: 2007-7-13
Dać mu łapówke.
  
Zosia
15.07.2007 10:34:40
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #5824
Od: 2007-7-13
Najpierw to się muszą zgodzić rodzice...Niestety.
  
sasetka01
15.07.2007 10:51:55
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #5832
Od: 2007-7-13
Moi rodzice są na tak oczywiście. Tylko trzeba jakiegos normalnego opiekuna zabrać...Ma ktoś pomysł ??
  
Zosia
15.07.2007 11:07:40
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #5836
Od: 2007-7-13
Żaden rodzic nie będzie chciał pojechać...
  
sasetka01
15.07.2007 12:02:10
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #5848
Od: 2007-7-13
No bo w tym roku nawet mama Moniki nie chce jechac a ona zawsze chciała.... A z takimi wariatami jak Krótki to ja też bym sie bała pojechać jęzorjęzor
  
Zosia
15.07.2007 19:46:48
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #5908
Od: 2007-7-13
Ale on się boi z nami pojechać... Założyłabym się, że Czempion zgubiłby się w pierwszy dzień.
  
sasetka01
15.07.2007 22:27:43
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #5982
Od: 2007-7-13
No to wszystko przez chłopaków!!Czemu my dziewczyny musimy przez nich cierpieć? smutny
  
sasetka01
16.07.2007 12:41:56
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #6050
Od: 2007-7-13
No może ty akurat nie Damian ale inni tak ....
  
Zosia
16.07.2007 16:21:04
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6097
Od: 2007-7-13
Noo... Raz się z tobą zgodzę Idiotosetko. NP. taki Czempion czy Emil. Ale czasem jest z nimi wesoło :-D
  
sasetka01
16.07.2007 18:56:23
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #6125
Od: 2007-7-13
przepraszam do kogo sie zwracasz jęzor?
  
Zosia
17.07.2007 09:11:19
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6175
Od: 2007-7-13
Chyba napisałam Idiotosetko, prawda? To chyba jasne, że do ciebie jęzor
  
Monisia2009
18.07.2007 17:47:06
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #6301
Od: 2007-7-14
oj napewno wszyscy dojrzeja i jak bedziemy sie zachowywaac na lekcji to pan zrozumie ze juz CHŁOPACY dojrzeli!!
  
Monisia2009
29.07.2007 16:32:00
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #7217
Od: 2007-7-14
no wlasnie
  
sasetka01
07.10.2007 12:38:43
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #14121
Od: 2007-7-13
Nie widze3 efektów .... Ktos likwiduje te forum czy nie ? :/
  
sasetka01
25.10.2007 20:12:53
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #20281
Od: 2007-7-13
Co z tym forum Kwasiborski miał racje froum jest do bani nikt nic nie klika neutralny
  
danio_inperator
07.11.2007 17:04:16
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 17 #24465
Od: 2007-7-13
Po imienu się mówi
  
sasetka01
08.11.2007 20:10:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #24816
Od: 2007-7-13
No właśnie naucz sie tego zakręcony
  
Monisia2009
07.04.2008 13:36:48
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #95988
Od: 2007-7-14
Krótki przestan sie wszystkic czepiac i przestan z tym pustakiem!
  
sasetka01
07.04.2008 15:44:06
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #96061
Od: 2007-7-13
Tak Moni$iu ! x)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » GRUPA TRZECIA - TWOJE TEMATY » WOLNOŚĆ SŁOWA ^^

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny