Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
O nareszcie grupa gdzie możemy o wszystkim klikać może ktos wreszcie ma pomysł jak przekonać naszego cudownego wychowawce :/ na wycieczke kilkudniową ??
PRZEJDŹ NA FORUM