Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
Moi rodzice są na tak oczywiście. Tylko trzeba jakiegos normalnego opiekuna zabrać...Ma ktoś pomysł ??


  PRZEJDŹ NA FORUM