Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
Ale on się boi z nami pojechać... Założyłabym się, że Czempion zgubiłby się w pierwszy dzień.
PRZEJDŹ NA FORUM