Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
Noo... Raz się z tobą zgodzę Idiotosetko. NP. taki Czempion czy Emil. Ale czasem jest z nimi wesoło :-D


  PRZEJDŹ NA FORUM