Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
No bo w tym roku nawet mama Moniki nie chce jechac a ona zawsze chciała.... A z takimi wariatami jak Krótki to ja też bym sie bała pojechać
PRZEJDŹ NA FORUM