Wolność słowa ^^
Piszemy to,co się podoba.Oczywiście bez wyzwisk !
oj napewno wszyscy dojrzeja i jak bedziemy sie zachowywaac na lekcji to pan zrozumie ze juz CHŁOPACY dojrzeli!!
PRZEJDŹ NA FORUM