| | |
| sasetka01 | 14.07.2007 11:59:50 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 74 #5666 Od: 2007-7-13
| KORYTARZ I BOISKO !!  |
| | |
| Gryglo | 14.07.2007 15:31:10 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #5691 Od: 2007-7-14
| BOISKO... Można pograć w siatkę, nogę czy kosza... (ta kosmitka to znowu sie wpisała nade mną kłamie... przecież ona nie umie biegać a na boisku tylko mówi "zimno mi..." |
| | |
| Monisia2009 | 14.07.2007 19:37:15 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Trzcianka
Posty: 62 #5721 Od: 2007-7-14
| Boisko(miejsce za krzaczkiem oraz ławeczki) to sa miejsca najlepsze na boisku(moim zdaniem!!) |
| | |
| sasetka01 | 14.07.2007 20:43:38 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 74 #5728 Od: 2007-7-13
| Kurde gryglo nie musisz komentować moich słów pozatym mi nigdy nie jest zimno a nie będe się męczyc biegając. Wole se kulturalnie (w przeciwieństwie do ciebie) pogadać np. Z kinią :* albo Moniką i Alką :* |
| | |
| Zosia | 15.07.2007 10:30:51 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #5822 Od: 2007-7-13
| Ej Monika miejsce za krzaczkami jest moje i Magdy ! Zresztą teraz każde miejsce będzie OK. na boju, bo w tym roku to my rządzimy tą budą, a nie barany z 6 ''d''. -.- |
| | |
| Monisia2009 | 18.07.2007 17:36:08 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Trzcianka
Posty: 62 #6298 Od: 2007-7-14
| i tak kazdy siedzi za krzaczkiem(no moze nie kazdy )ale teraz MY RZADZIMY!!! |
| | |
| Zosia | 18.07.2007 20:17:11 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #6349 Od: 2007-7-13
| Ale to my z Magdą wyskubałyśmy najwięcej gałązek z igiełek. |
| | |
| Monisia2009 | 29.07.2007 16:24:20 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Trzcianka
Posty: 62 #7210 Od: 2007-7-14
| ej ja tez duzo wyskubalam |
| | |
| Aga | 02.08.2007 11:04:48 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #7532 Od: 2007-8-1
| chyba nie mam takiego bo wszędzie czją się nauczyciele :p  |
| | |
| Monisia2009 | 03.08.2007 14:05:14 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Trzcianka
Posty: 62 #7595 Od: 2007-7-14
| jest bardzo duzo!!!  |
| | |
| Aga | 23.08.2007 18:16:14 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #8518 Od: 2007-8-1
| ale ja nie mam wy moze macie |