Więc tak... Mamy mózgowców, siatkarza, żeglarza, pływaka, pajaców i klub Super Świnek ^^

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » ULUBIONE MIEJSCE NA BOISKU...

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ulubione miejsce na boisku...

Gdzie i dlaczego lubimy przebywać na boisku....?
  
sasetka01
14.07.2007 11:59:50
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #5666
Od: 2007-7-13
KORYTARZ I BOISKO !! wesoły
  
Gryglo
14.07.2007 15:31:10
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #5691
Od: 2007-7-14
BOISKO... Można pograć w siatkę, nogę czy kosza... (ta kosmitka to znowu sie wpisała nade mną kłamie... przecież ona nie umie biegać a na boisku tylko mówi "zimno mi..."
  
Monisia2009
14.07.2007 19:37:15
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #5721
Od: 2007-7-14
Boisko(miejsce za krzaczkiem oraz ławeczki) to sa miejsca najlepsze na boisku(moim zdaniem!!)
  
sasetka01
14.07.2007 20:43:38
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #5728
Od: 2007-7-13
Kurde gryglo nie musisz komentować moich słów pozatym mi nigdy nie jest zimno a nie będe się męczyc biegając. Wole se kulturalnie (w przeciwieństwie do ciebie) pogadać np. Z kinią :* albo Moniką i Alką :*
  
Zosia
15.07.2007 10:30:51
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #5822
Od: 2007-7-13
Ej Monika miejsce za krzaczkami jest moje i Magdy ! jęzor Zresztą teraz każde miejsce będzie OK. na boju, bo w tym roku to my rządzimy tą budą, a nie barany z 6 ''d''. -.-
  
Monisia2009
18.07.2007 17:36:08
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #6298
Od: 2007-7-14
i tak kazdy siedzi za krzaczkiem(no moze nie kazdy )ale teraz MY RZADZIMY!!!
  
Zosia
18.07.2007 20:17:11
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6349
Od: 2007-7-13
Ale to my z Magdą wyskubałyśmy najwięcej gałązek z igiełek.
  
Monisia2009
29.07.2007 16:24:20
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #7210
Od: 2007-7-14
ej ja tez duzo wyskubalam
  
Aga
02.08.2007 11:04:48
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #7532
Od: 2007-8-1
chyba nie mam takiego bo wszędzie czją się nauczyciele :p wesoły
  
Monisia2009
03.08.2007 14:05:14
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #7595
Od: 2007-7-14
jest bardzo duzo!!!wesoływesoły
  
Aga
23.08.2007 18:16:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #8518
Od: 2007-8-1
ale ja nie mamjęzor wy moze maciejęzor

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » ULUBIONE MIEJSCE NA BOISKU...

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny