Ulubione miejsce na boisku...
Gdzie i dlaczego lubimy przebywać na boisku....?
i tak kazdy siedzi za krzaczkiem(no moze nie kazdy )ale teraz MY RZADZIMY!!!
PRZEJD NA FORUM