Ulubione miejsce na boisku...
Gdzie i dlaczego lubimy przebywać na boisku....?
Ej Monika miejsce za krzaczkami jest moje i Magdy ! jęzor Zresztą teraz każde miejsce będzie OK. na boju, bo w tym roku to my rządzimy tą budą, a nie barany z 6 ''d''. -.-


  PRZEJDŹ NA FORUM