Ulubione miejsce na boisku...
Gdzie i dlaczego lubimy przebywać na boisku....?
Boisko(miejsce za krzaczkiem oraz ławeczki) to sa miejsca najlepsze na boisku(moim zdaniem!!)
PRZEJD NA FORUM