Ulubione miejsce na boisku...
Gdzie i dlaczego lubimy przebywać na boisku....?
BOISKO... Można pograć w siatkę, nogę czy kosza... (ta kosmitka to znowu sie wpisała nade mną kłamie... przecież ona nie umie biegać a na boisku tylko mówi "zimno mi..."


  PRZEJDŹ NA FORUM