Ulubione miejsce na boisku...
Gdzie i dlaczego lubimy przebywać na boisku....?
Kurde gryglo nie musisz komentować moich słów pozatym mi nigdy nie jest zimno a nie będe się męczyc biegając. Wole se kulturalnie (w przeciwieństwie do ciebie) pogadać np. Z kinią :* albo Moniką i Alką :*


  PRZEJDŹ NA FORUM