| | |
| Zosia | 18.07.2007 08:18:29 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #6240 Od: 2007-7-13
| Ale ja ci się nie pozwalam pośmiać. |
| | |
| Zosia | 18.07.2007 12:04:48 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #6256 Od: 2007-7-13
| A ja cię głębiej... |
| | |
| Monisia2009 | 18.07.2007 17:25:29 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Trzcianka
Posty: 62 #6292 Od: 2007-7-14
| ej dziewczyny przestancie czy nie mozecie sie pogodzic ktora pierwsza wystawi reke ta bedzie madrzejsza!! |
| | |
| Zosia | 18.07.2007 20:13:27 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #6347 Od: 2007-7-13
| Ja mam większy zad? A kto tak biega, że od tego wystawiania tyłka o mało się nie przewraca? <hahaha> Bo może ty po prostu zamiast tyłka masz płaską dechę, hę bezmózgowcu rasowy?! OK., ja przestaję - nie wiem jak ta pani... |
| | |
| Zosia | 25.07.2007 10:08:32 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 53 #6826 Od: 2007-7-13
| Ignorować? Mnie nie można ignorować. |
| | |
| sasetka01 | 25.07.2007 22:11:59 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 74 #6867 Od: 2007-7-13
| czemu niby?
|
| | |
| Monisia2009 | 29.07.2007 16:18:46 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Trzcianka
Posty: 62 #7205 Od: 2007-7-14
| a co ty taka ciekawska jestes Natala?? |
| | |
| Madzia | 07.09.2007 19:42:42 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 27 #9050 Od: 2007-7-13
| Dobra dziewczęta 'drogie', koniec kłótni. Powinniśmy rozmawiać na ciekawe tematy, a nie wyzywać jak wy dwie. Jesteście przyjaciółkami? To po co to wszystko? |