Więc tak... Mamy mózgowców, siatkarza, żeglarza, pływaka, pajaców i klub Super Świnek ^^

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POGADUSZKI » KTO NAS WKURZA?

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

Kto nas wkurza?

Gadamy otwarcie. Każdy mówi kto działa mu na nerwy
  
Zosia
18.07.2007 08:18:29
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6240
Od: 2007-7-13
Ale ja ci się nie pozwalam pośmiać.
  
Zosia
18.07.2007 12:04:48
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6256
Od: 2007-7-13
A ja cię głębiej...
  
Monisia2009
18.07.2007 17:25:29
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #6292
Od: 2007-7-14
ej dziewczyny przestancie czy nie mozecie sie pogodzic ktora pierwsza wystawi reke ta bedzie madrzejsza!!
  
Zosia
18.07.2007 20:13:27
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6347
Od: 2007-7-13
Ja mam większy zad? A kto tak biega, że od tego wystawiania tyłka o mało się nie przewraca? <hahaha> Bo może ty po prostu zamiast tyłka masz płaską dechę, hę bezmózgowcu rasowy?! OK., ja przestaję - nie wiem jak ta pani...
  
Zosia
25.07.2007 10:08:32
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 53 #6826
Od: 2007-7-13
Ignorować? Mnie nie można ignorować.
  
sasetka01
25.07.2007 22:11:59
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 74 #6867
Od: 2007-7-13
czemu niby?
  
Monisia2009
29.07.2007 16:18:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Trzcianka

Posty: 62 #7205
Od: 2007-7-14
a co ty taka ciekawska jestes Natala??
  
Madzia
07.09.2007 19:42:42
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 27 #9050
Od: 2007-7-13
Dobra dziewczęta 'drogie', koniec kłótni. Powinniśmy rozmawiać na ciekawe tematy, a nie wyzywać jak wy dwie. Jesteście przyjaciółkami? To po co to wszystko?

Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POGADUSZKI » KTO NAS WKURZA?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny