Kto nas wkurza?
Gadamy otwarcie. Każdy mówi kto działa mu na nerwy
Dobra dziewczęta 'drogie', koniec kłótni. Powinniśmy rozmawiać na ciekawe tematy, a nie wyzywać jak wy dwie. Jesteście przyjaciółkami? To po co to wszystko?
PRZEJDŹ NA FORUM