| Kto nas wkurza? Gadamy otwarcie. Każdy mówi kto działa mu na nerwy |
| Ja mam większy zad? A kto tak biega, że od tego wystawiania tyłka o mało się nie przewraca? <hahaha> Bo może ty po prostu zamiast tyłka masz płaską dechę, hę bezmózgowcu rasowy?! OK., ja przestaję - nie wiem jak ta pani... |