Co lubimy robić na podwórku. ?
Czyli wszystkie wasze zajęcia na dworze.
Ja lubię na podwórku grać z moją siorką w siate (oczywiscie gdy ma czas, bo ostatnio to nie gramy zbytnio)albo gram też z Conny i Tobijasem (chodź oni juz wyjechalismutny) ale została jeszcze moja kuzynka Paulina wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM