Czy lubimy swoją klasę?
Gadamy o naszej wspaniałej klasie i jej składzie
wcale że to nie jest czempiona wina więc na niego nie zwalajcie wszystkiego bo to wszystkich chłopaków wina oprócz Mikiego i Damiana...
PRZEJDŹ NA FORUM