Czy lubimy swoją klasę?
Gadamy o naszej wspaniałej klasie i jej składzie
Jesteśmy zgraną klasą ale było by lepiej gdyby czempion nie psuł wszystkiego i byśmy jechali na więcej wycieczek


  PRZEJDŹ NA FORUM