Gdzie byliscie/ gdzie jedziecie na wakacje ? :)
Kiedy jedziecie ? Ja jade w sobote 4 sierpnia w nocy - ok 7:00 :/ a wróce w następna niedziele 12 sierpnia późno wieczorem.


  PRZEJDŹ NA FORUM