Wiecie czy Piotr R. i Waldmar P. przeszli do VIb
każdy może tutaj pisać o nich!
Ciekawa jestem czy przeszli z nami to nie fair ze np. oni przeszli(jezeli przeszli)a Szymon nie!!
PRZEJD NA FORUM