Czy lubimy swoją klasę?
Gadamy o naszej wspaniałej klasie i jej składzie
Wiadomo, że jest aprę osób za którymi NIE PRZEPADAM, ale ogólnie jesteśmy spoko klasą. I niech sobie p.Woźna gada, że jesteśmy niezgraną klasą - my wiemy swoje !
PRZEJDŹ NA FORUM