Czy lubimy swoją klasę?
Gadamy o naszej wspaniałej klasie i jej składzie
Widze że jeszcze nikt tu nic nie nabazgrał....NAszą klasę? Raczej lubię wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM