| Nasze zainteresowania Co robimy robić poza szkołą -.- |
| Widać ze jestem pierwszy... mam nadzieje ze macie jakieś zainteresowania bo nikt sie tu nie wpisuje... A więc... moje hobby to oczywiście siatkówka ale również przepadam za piłką nożną i Koszykówką. |