Nasze zainteresowania
Co robimy robić poza szkołą -.-
Widać ze jestem pierwszy... mam nadzieje ze macie jakieś zainteresowania bo nikt sie tu nie wpisuje... A więc... moje hobby to oczywiście siatkówka ale również przepadam za piłką nożną i Koszykówką.


  PRZEJDŹ NA FORUM