| Kto nas wkurza? Gadamy otwarcie. Każdy mówi kto działa mu na nerwy |
| Ja chyba nie muszę mówić jaka pani działa mi na nerwy...? Jako podpowiedź mogę powiedzieć, że jest blondynką i żółw mojej koleżanki jest szybszy od niej. Oj tego miałam nie pisać, żeby się nie oburzyła. Kiedyś tańczyła na hali. Sorka nie tańczyła. To było raczej coś jak...ślizg po podłodze, o! O.o |