Czy lubimy swoją klasę? Gadamy o naszej wspaniałej klasie i jej składzie
Więc ja chciałabym wyrazić swoją skromną opinię: A więc Damianie drogi, trzeba wejść na byle jaki temat (czy tam jak ty to sobie nazwiesz) żeby zobaczyć że masz wąty co do forum jeśli te jest takie fatalne zrób lepsze forum naszej klasy