Kilka słów o sobie...!
Kto ma ochotę na napisanie o sobie?
Damian Twoje komentarze zaczynają być po prostu irytujące. Coś nie pasi? Nikt Ci wchodzić nie karze.


  PRZEJDŹ NA FORUM