| komu podoba sie nowy klasowy samorzad?? piszecie co myslicie o naszym klasowym samorzadzie |
| To forum jest bez sensu. Ciagle klotnie. Wez Zosia juz nie karm pustaka, bo nigdy sie nie uwolnimy od ciaglego udowadniania kto jest lepszy. P.S. Ta "najmadrzejsza", "najpiekniejsza" i "najzdolniejsza" niech lepiej popracuje nad ortografia bo az oczy bola. |