komu podoba sie nowy klasowy samorzad??
piszecie co myslicie o naszym klasowym samorzadzie
To forum jest bez sensu. Ciagle klotnie. Wez Zosia juz nie karm pustaka, bo nigdy sie nie uwolnimy od ciaglego udowadniania kto jest lepszy.

P.S. Ta "najmadrzejsza", "najpiekniejsza" i "najzdolniejsza" niech lepiej popracuje nad ortografia bo az oczy bola.


  PRZEJD NA FORUM