komu podoba sie nowy klasowy samorzad??
piszecie co myslicie o naszym klasowym samorzadzie
Nie nie przyznam bo umiem doskonale ale dla twoich oróśb zagłosowałam na zosie na przewodznicząca szkoły i dzięki tobie jest teraz załamana i wściekła wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM